Buradasınız: Ana Sayfa > DİATEK > Kurumsal

Kurumsal

Diatek Sağlık Hizmetleri ve Teknolojileri

DİATEK,2008 yılında diagnostik alanında hizmet vermek amacıyla Ankara'da kurulan ve zorlu yolculuğunda sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemeyi sürdüren bir   medikal ve maden firmasıdır.

  Ofisimiz Ankara 'da 250 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup, bünyesinde toplam 6 personeli bulunmaktadır. İthalatını gerçekleştirdiğimiz Eliza, Klinik  Biyokimya, Koagulasyon alanlarındaki diagnostik kit vecihazların, ayrıca bayiliğini yaptığımız İdrar ve Sediment Analizörleri, Stripleri ve Kontrollerinin   satışını üstlenen firmamız, resmi ve özel kurumlara direk satış ve teknik servis hizmetinin yanısıra Türkiye'de satış faaliyetli hizmet veren medikal firmalara   da toptan satışı gerçekleştirmektedir.

   DİATEK’ in Teknik Servisi kuruluşundan yaklaşık bir sene sonra 2009 yılında aldığı TSE HİZMET YERİ YETERLİLİK belgesiile Teknik Servis Hizmetlerine   verdiği önemi ve kaliteyi belgelendirerek 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumda hizmet vermektedir. 

   DİATEK, tam donanımlı bir şirket olarak, diagnostik alanında lider firmalar arasında yerini almıştır. DİATEK 'in gücü, firmanın amaçlarına hizmet edecek   enerji ve gayrete sahip, teknik becerilerle donatılmış kalifiye ve kaliteli personele sahip olmasıdır.

   DİATEK, kuruluşundan itibaren yürüttüğü prensipli çalışma sistemi ve yatırım faaliyetleri neticesinde kısa zamanda önemli bir büyüme oranı elde etmiş, bu   istikrarlı yükselişine paralel olarak hedeflerini hep bir adım daha ileri taşımıştır.

BAYİLİK VE TEMSİLCİLİKLERİMİZ.

DİATEK‘in anatemsilciliklerini başarıyla yürüttüğü markaları ise şöyle sıralayabiliriz;

Biorex Diagnostics Ltd/UK

  Klinik Biyokimya kitleri, Reaktifleri, Kontrolleri, Standartları, Eliza kitlerivecihazları, kan grupları testleri, kart testler, Hematoloji rektiflerive Cihazları,   Koagulasyon reaktifleri ve Cihazları, İdrar stripleri ve Cihazları

  

AMEDA Labordiagnostik  GmbH(AMP) /AUSTRIA

  Otoimmun Elisa ve Immunblot Kitleri, Reaktifleri, Cihazları, Strip ve Kaset testler, Hemotalojik ontrol kanları, Koagulasyon Kitleri. 

 

LABiTec Labor BioMedical Technologies  GmbH/Germany

   Yarı ve Tam Otomatik Koagulasyon Cihazları ve Kitleri

 

  DİATEK ‘in bölgesinde ana bayiliğini başarıyla yürüttüğü markaları ise şöyle sıralayabiliriz;

  

   Erba Diasis  San.Tic.Ltd.Şti. / Türkiye

   Tam Otomatik Biyokiya Cihazları ve Reaktifleri, Hematoloji Cihazları ve Solüsyonları, İdrar Cihazı ve Stripleri.

 

  RNA Molekuler San. Tic.Ltd.Şti. / Türkiye

   İdrar ve Sediment Analizörleri, Stripleri ve Kontrolleri

 

DİATEK’ in Teknik Servisi kuruluşundan yaklaşık bir sene sonra 2009 yılında aldığı TSE HİZMET YERİ YETERLİLİK belgesiile Teknik Servis Hizmetlerine   verdiği önemi ve kaliteyi belgelendirerek 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumda hizmet vermektedir. 
İLETİŞİM

TEL: 0 312 440 3 111
FAKS: 0 312 441 3 111
GSM: 0 532 695 68 76
E-Mail: info@dia-tek.com.tr